RSS

XVII Przystanek Woodstock

25 Sier

Szybko się zabieram, wiem. Pozostaje mi prosić o wybaczenie i zrozumienie dla mojego braku weny.

Tegoroczny Woodstock był inny. Choćby dlatego że już w środę zadzwonił Tomek, żeby mi powiedzieć, że on nie wie, gdzie my się rozbijemy, bo zasadniczo nie ma już miejsca. Podniósł mnie na duchu, nie ma co. Okazało się jednak, że aż tak źle nie było i namiot stał, choć bardziej na słowo honoru.

Najbardziej podobała mi się droga do Kostrzyna. Sporo miejsca, fajne towarzystwo, a na koniec jeszcze wywiad do telewizji. Szkoda tylko, że wyemitowali go o 6:45, więc raczej nikt znajomy nie mógł mnie zobaczyć. Ale to nic, bo później telewizyjny bus podrzucił nas prawie na samo pole.

Jeśli chodzi o koncerty, to pierwsze miejsce daję Luxtorpedzie, drugie dostaje Riverside, a na ostatnim stopniu podium stawiam Arkę Noego. Poważnie. To właśnie na Arce zostałam brutalnie podeptana przez pogo. I spotkałam swojego wychowawcę z liceum (pozdrawiam go serdecznie w tym miejscu!). A The Prodigy… Pewien mijający nas człowiek powiedział: „Woodstock przeprasza za The Prodigy”. Lepiej bym tego nie ujęła. Ale nie chce mi się już kolejny raz tłumaczyć, dlaczego było tak źle. Rozczarowali mnie strasznie. Takiego muzycznego rozczarowania to ja jeszcze nie przeżyłam.

Pod względem towarzyskim jak zawsze. Mnóstwo ludzi, fajne rozmowy, miłe spotkania. Tylko miejsce jakoś nam się nie trafiło. Wolałam obozować obok Przystanku Jezus. Boisko Carlsberga było okropne.

Za rok raczej też pojadę. Ale już nie będzie tego entuzjazmu. Pewne granice zostały przekroczone i boję się, że będzie coraz marniej. Już w tym roku bardziej cieszyłam się na Męskie Granie niż na Woodstock…

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 25/08/2011 w Koncerty, Muzyka

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: