RSS

Imperium Prawdziwych Mężczyzn

03 Paźdź

Nikogo pewnie nie zadziwię, informując, że znowu trafiłam na koncert. W dodatku darmowy, bo bilety udało się wygrać mojej Drugiej Połówce.

Gwiazdą wieczoru był zespół The Raw Men Empire, prosto z Izraela. Na ich życzenie instrumenty ustawiono na środku sali, a krzesełka dla widzów dookoła muzyków. Szkoda tylko, że widzowie nie dopisali, nawet właściciele zwycięskich biletów nie stawili się w komplecie. Ale dzięki temu impreza była naprawdę kameralna, a co za tym idzie – takiego klimatu nie da się podrobić.

Panowie styl swojego grania określają jako „pop dylan”. Czy słusznie? Ciężko stwierdzić, ich muzyka jest naprawdę bardzo różnorodna, ale przy tym pogodna. Najbardziej trafił do mnie utwór, w którego refrenie Izraelczycy śpiewali, że nie ma piękniejszych kobiet niż rodaczki. Przypadkowo złożyło się tak, że w dniu koncertu Żydzi obchodzili swój Nowy Rok (który to już?). Z tego powodu lider zespołu częstował wszystkich jabłkiem maczanym w miodzie: żeby kolejny rok był równie słodki. Panowie próbowali także wciągnąć publiczność do zabawy. Wyciągnęli nas z miejsc, prosząc o okrążenie ich i śpiewanie w odpowiednim momencie fragmentu piosenki. Z racji niewielkiej liczby widzów, wyszło to naprawdę komicznie.

Jedyne, czego żałuję, to tego, że nie kupiłam od razu ich płyty. Bo gdzie ja teraz ją dostanę?

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 03/10/2011 w Koncerty, Muzyka

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: