RSS

NaNoWriMo

25 Paźdź

Listopad jest miesiącem pisania powieści. Nie chodzi o tworzenie wiekopomnego dzieła, ale raczej o dobrą zabawę czy ćwiczenia w pisaniu. Rzadko ta pierwsza powieść jest tą wydaną, tą wspaniałą. Wręcz przeciwnie, trzeba napisać miliony słów, żeby dojść do perfekcji. NaNoWriMo, czyli National Novel Writing Month ma w tym pomóc.

Co zrobić, żeby zostać powieściopisarzem, powieściopisarką? Wejść na stronę http://nanowrimo.org/ i zarejestrować się tam. Później możemy uzupełnić informacje o sobie i przede wszystkim znaleźć swój region. Potem czas poznać osoby, które również podjęły się tego wyzwania, dzielić się z nimi przemyśleniami i wspierać się w trudnościach.

Żeby zostać zwycięzcą tegorocznej edycji Międzynarodowego Miesiące Pisania Powieści, 30 listopada trzeba mieć gotowy tekst, liczący co najmniej 50 tysięcy znaków. Brzmi przerażająco? Ale przecież bez ryzyka nie ma zabawy!

W tym roku biorę udział. Mam nadzieję, że ten miesiąc czegoś mnie nauczy i w końcu uda mi się skończyć coś, co zaczęłam. Pozostałym też polecam.

 
2 Komentarze

Opublikował/a w dniu 25/10/2011 w Proza, Uncategorized

 

Tagi: , , ,

2 responses to “NaNoWriMo

  1. fraafararaFraa

    26/10/2011 at 20:40

    Słów, nie znaków. 😉
    No i ofkoz również gorąco zachęcam do udziału w NaNoWriMo. 😀 Dobra zabawa i okazja do poznania osób równie zwichniętych co my. ^^

     

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: